Csikung és Sámánizmus: Borsos Árpád interaktív előadása

• Csikung és Sámánizmus: Borsos Árpád interaktív előadása
2024.07.08.

Borsos Árpád nemzetközi csikung tanító izgalmas előadást tartott, az öngyógyítás ősi módszereiről a városi könyvtárban.

Árpád sokéves tapasztalatának köszönhetően érthetően mutatta be a sámánok gyógyító technikáit, melyek napjainkban is segítenek az egészség és a lelki egyensúly fenntartásában. Hasznos tanácsokkal gazdagodhattunk, amelyek beépíthetők a mindennapi életünkbe melynek segítségével hosszú távon megőrizhetjük egészségünket.

Lehetőség nyílt egyéni egészségvizsgálatra is, ahol személyre szabott tanácsokat kaptak a résztvevők. Köszönjük Árpádnak az előadást, a sok hasznos tanácsot, a gyógyító módszereket.

A nagy érdeklődésre való tekintettel július 11-én csütörtökön 16:00 órakor ismét lehetőség nyílik Borsos Árpáddal találkozni a városi könyvtárban, ahol folytatódik az ősi öngyógyítás módszereinek a bemutatása.