Író-olvasó találkozó, vendégünk Mörk Leonóra

• Író-olvasó találkozó, vendégünk Mörk Leonóra
2024.03.25.

Mörk Leonóra író, újságíró volt a városi könyvtár vendége március 22-én délután, akivel a találkozást érdeklődő, és népes közönség várta.

Beszélgetőtársként Tuzáné Handó Virágot üdvözölhettük, aki 2023-ban az év olvasójaként megkapta a könyvtárosok által alapított Jeromos díjat. Megtudhattuk, hogy az írónő, aki saját tapasztalataira építve alkot, mély és személyes szálakat fon bele műveibe. Az ő alkotásai nem csupán történetek, hanem az életből merített tanulságok és érzések gazdag hálóját rejtik magukban, ezért az írónő saját maga lehet az inspiráció forrása, amelyek által az olvasók könnyebben azonosulhatnak a karakterekkel és a történetekkel.

A találkozó végén lehetőség nyílt kedvezményes áron könyvet vásárolni, és dedikáltatni is.

Hálásak vagyunk azoknak akik eljöttek erre a találkozóra. Virágnak köszönjük a beszélgetést, Leonórának pedig további sok sikert kívánunk a jövőben!