Nyári nyitvatartás 2020. június 15-től

2020.06.09.

Nyári nyitvatartás 2020. június 15-től

Tisztelt Olvasóink!

Rendelkezett a Kormány 279/2020. (VI. 13.) Korm. rendelete a nyilvános könyvtárak megnyitásáról.

A könyvtár június 15-től ismét nyitva lesz!

Hétfőtől péntekig Nyári nyitvatartási rendben, de korlátozott szolgáltatásokkal (dokumentumok kölcsönzése és visszavétele) várjuk minden kedves olvasónkat.

Hétfő: 8-13
Kedd: 8-18
Szerda: 8-13
Csütörtök: 8-13
Péntek: 8-18
Szombat: ZÁRVA

A szolgáltatás a dokumentumok visszavételére és kölcsönzésére korlátozódik, helyben használatra, internetezésre és egyéb szolgáltatásra még nem lesz mód!

A beiratkozások érvényességét 3 hónappal meghosszabbítjuk!

A kölcsönözhető könyvekről, könyvtárunk honlapján www.konyvtar.ajmk.hu oldalon elérhető online OLIB katalóguson keresztül tudnak tájékozódni.

Kérjük, amennyiben lehetséges, a gyorsabb ügyintézés érdekében szíveskedjenek a kölcsönözni kívánt dokumentumokat előző nap 15 óráig megrendelni.
Természetesen a személyesen igényelt könyveket is, a lehető legrövidebb idő alatt kölcsönözhetővé tesszük.

Elérhetőségeink:
Telefon: 76/441-107 hétfőtől – péntekig 9-12 óráig
Email: konyvtartiszakecske@gmail.com
A Városi Könyvtár Tiszakécske facebook oldalán: facebook.com/tiszakecskekonyvtar

Az igények kérésénél az alábbiakat tüntessék fel:
– név
– születési év
– az olvasójegyen lévő vonalkód száma
– lakcím
– telefonszám
– igényelt könyvek adatai (szerző, cím)

Egyszerre 5 db dokumentum kölcsönözhető! A könyvek átadása során törekedni kell arra, hogy az a legrövidebb idő alatt, minimális kontaktussal történjen!

A könyvek kölcsönzését egészséges könyvtáros kollégák végzik, akik betartják a szükséges óvintézkedéseket. Ugyanerre kérjük az olvasóinkat is! (szájmaszk viselése)

Kérjük, hogy a lefoglalt, megrendelt könyveket szíveskedjenek mihamarabb elvinni, mert csak 2 napig tudjuk félretenni, utána újra kölcsönözhetőek lesznek.

A visszahozott könyveket egészségügyi okok miatt „karanténba” tesszük, azok ismételt kölcsönzése 5 nap után lehetséges.

Kérjük a könyvtárhoz érkezéskor az egészségvédelmi intézkedések betartását.

Kérjük, hogy maszkban érkezzenek a könyvtárba, használjanak kézfertőtlenítőt és figyeljenek a 1,5 m-es távolság tartására!

Friss információkért kövesse Facebook oldalunkat és honlapunkat.

Köszönjük megértésüket és türelmüket!